г. Запорожье, Проспект Соборный (быв. пр. Ленина), 147
Тел.: (061) 270 5010, (067) 474 50 10

У новому сезоні краса деталей природного колориту надихнула дизайнерів PAZOLINI на створення чотирьох міні-колекцій: ETHNIC, EXOTIC, FLORAL i RUBY.

22/03/2019


Етніка із сезону в сезон залишається серед головних трендів літніх колекцій. Розмаїття колорів, поєднання принтів зебри і леопарда, анімалістичні силуети, автентичні малюнки, немов на хустках кікої африканських племен, — все цеcтворює неповторний стиль міні-колекції ETHNIC. Особливу увагу в міні-колекції заслуговує серія сумок і аксесуарів з орнаментом, що нагадує багатоярусні африканські намиста і символи на одязі місцевих племен.


Найчарівніше у світі тварин — природність. У цьому сезоні вона знадобилася дизайнерам для того, щоб точно відчути природну грацію: зміїний принт впоєднанні з яскравими квітковими акцентами представлені в міні-колекції EXOTIC. Гра благородних відтінків і незвичайних фактур — справжній екзотичний коктейль Для мисливець за модними тенденціями.


Романтика на світових подіумах цієї весни заполонила всіх. Знову в моді акцент на квіткових принтах і ніжних, пастельних фарбах. Створять літній настрій, підкреслять жіночність витончені туфлі, босоніжки і снікери з міні-колекції FLORAL, виконані в спокійних лимонних, бузкових і тілесних відтінках. Найбільш Яскраво флоральний мотив представлений в дизайні сумок: абстрактна фантазія, що нагадує розпущену квітку як символ майбутнього літа.


Неповторні, розкішні відтінки природного рубіна в комбінації з найелегантнішим чорним і металізованим сірим — сучасне тлумачення класики, відображеної в міні-колекції RUBY. Витончені туфлі-човники в поєд нанні зграціозними сумками на ручці-кільці створять аристократичний образ.

предыдующая новость следующая новость
Спасибо
Спасибо